Kıbrıs'da kalacak yer fiyatları

Yeni #1
Kalacak yer fiyatları çok dğeişkenlik göstermekte, fiyatları belirleyen en büyük etken okula olan mesafesidir. Kıbrıs genelinde ortalama bir ev inceleyelim.3+1 evin yıllık kira fiyatı 15-25 bin TL arasındadır.Yurt ve apart fiyatları sundukları hizmete göre değişkenlik göstermekte ama ortalama bir fiyat verecek olursak 5-8 bin TL arasında değişkenlik gösterir. (Kıbrıs genelindeki müstakil ev ,apart ve özel yurtların neredeyse tamamında hatta hepsinde elektrik,su,internal parası ödediğiniz paraya dahil değildir. Bunları ekstra olarak bittikçe alırsınız. Elektrik, su ve internet türkiye'dekiyle yaklaşıp aynı fiyattır. İnternetler son derece kötü ve yüksek ping vardır)

Tabi ki lüktse sınır yok. Derseniz ki ben tek başıma bi daire istiyorum yemek istiyorum kısacası otel hizmeti istiyorum o zaman fiyat bunlara paralel olarak artış gösterir 25 30 bin TL kadar çıkar Bunun dışında bazı bölgelrde KYK yurtları bulunmakta. Bu yurtlara bir kez kapağı atarsanız ailenizden para almadan burada yaşayabilirsiniz. Aylık yaklaşık 250 tl yemek fişi veriliyor elektrik,su sınırsız ve bedava.