Erasmusa gidecekler için bilet tavsiyesi

#1
Arkadaşlar kendi alışveriş yaptığım yada uçak bileti araştırmasında kullandığım siteleri paylaşmak istedim bilmeyen arkadaşlar için.

Skyscanner:
Oldukça fazla havayolu ve uçuş bilgisi barındıran ayrıca arama fonksiyonlarında uçuş aralığından aktarmasına kadar seçenekler barındıran bu siteyi genel olarak uçuş araştırmasında kullanbilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz.
https://www.skyscanner.com.tr/

Kolayyolculuk:
Arayüz konusunda oldukça başarılı olan bu siteyi iç hatlar uçuşlarında uçak bileti almak için kullanıyorum, tavsiye ederim.
https://www.kolayyolculuk.com/

Turna:
Başka bir site ve gözlemlediğim kadarıyla bazı biletler diğer sitelere kıyasla %15-20 kadar ucuza bulunabiliyor ve üye olursanız alım yaptığınız biletler ile veya kazandırdığınız üyeler sayesinde Turna point kazanıp bunları sonraki alımlarda indirim amaçlı kullanabiliyorsunuz.
https://www.turna.com/

Ayrıca unutmadan arkadaşlar gidiş ve varış noktası arasında uçuşunuzda ne kadar aktarma varsa ve bekleme süresi fazla ise genellikle bilet fiyatı o kadar ucuz olacaktır.Kısaca ben kesemi düşünüyorum havalimanında alır kitabımı bir köşede okur uçuşumu beklerim diyorsanız bunu düşünmenizi tavsiye ederim.
Son olarak bunlar benim bildiğim ve kullandığım siteler.Başka arkadaşlar kullandıkları ve memnun kaldıkları siteleri konu içerisinde paylaşırlarsa uçak bileti bakan ve tecrübe arayan arkadaşlara yardımcı olacaktır.Herkese keyifli Erasmuslar dileği ile,sağlıcakla kalın.Bilet11:
Gözlemlediğim kadarıyla hem esnek uçuş seferleriyle hemde diğer firmalara göre daha fazla indirim imkanıyla baya iyi durumda.
https://www.bilet11.com/
 
Üst